Reghaar - vlasové prípravky

Firma WALMARK pripravila komplexnú radu vlasových prípravkov Reghaar, ktorých používaním výrazne obmedzíte vypadávanie vlasov a tvorbu lupín. Naviac dodáte Vašim vlasom všetky potrebné vitamíny, minerály a ďalšie látky v optimálnych dávkach a Vaše vlasy budú zdravé, silné, lesklé a bez lupín.

Reghaar - vlasový šampón proti lupinám

Obsahuje:

Octopirox - najmodernejšiu látku proti lupinám

výťažky zo žihľavy a lopúchu

Balenie:  175 ml

Vlasy sa podieľajú významnou mierou na celkovom vzhľade človeka. Dojem z krásnych vlasov však často narušujú lupiny, ktorých odstránenie býva obvykle ťažkým orieškom. Tento šampón s prírodnými látkami (žihľava, lopúch) je pripravovaný podľa jedinečnej receptúry. Jeho mimoriadna účinnosť proti lupinám je zaručená prítomnosťou octopiroxu, látky odstraňujúcej lupiny a pôsobiacej priamo proti ich tvorbe. Šampón je vhodný pre všetky druhy vlasov a ku každodennému použitiu.

Reghaar - vlasový stimulátor

Zloženie 1 tablety:

Cholin - 125 mg

Sójový protein - 100 mg

Inositol - 50 mg

Vitamín B3 - 35 mg

Kyselina paraaminobenzoová - 33 mg

Sušené droždie - 5 mg

Vápnik - 3,25 mg

Vitamín B12 - 6 µg

Vitamín B5 - 90 mg

Kyselina listová - 400 µg

Železo - 18 mg

Zinok - 15 mg

Mangán - 2 mg

Meď - 2 mg

Jód - 150 µg

Balenie:  30 tabliet

Užívaním týchto tabliet doplníte svoje telo o látky udržujúce Vaše vlasy dokonale zdravé. Vlasový stimulátor Reghaar je špeciálne vytvorená a vyvážená kombinácia vitamínov, minerálov a proteinov potrebná pre udržanie vlasov vo výbornom zdravotnom stave - zaisťuje, aby vlasy nevypadávali, nelámali sa, nestrácali farbu, boli lesklé a ľahko sa rozčesávali. Naviac obsah cholinu a inositolu obmedzuje tvorbu lupín. Už po krátkej dobe objavíte prínos tohoto prípravku pre Vaše vlasy.

Dávkovanie: 1 tabletu obdeň

Reghaar - vlasový aktivátor

Balenie:  55 ml

Všetci ľudia chcú mať zdravé vlasy, pretože dobre vedia, že starostlivosť o vlasy dotvára celkovú úroveň kultivovaného človeka. K tomu Vám firma WALMARK ponúka prírodní prípravok s obsahom octopiroxu proti lupinám a vitamínov E, B5, biotinu, elastinu - látok, ktoré zabraňujú vypadávaniu vlasov a dodávajú im potrebné živiny pre ich zdravý rast, farbu a prirodzený lesk. Prípravok obsahuje prírodné výťažky (žihľava dvojdomá, lopúch obyčajný), ktoré obmedzujú vypadávanie vlasov.