Zameraná rada

Pripravili sme pre Vás úplne novú radu výrobkov, zameranú na špecifické problémy, ktoré nás dnes stretávajú stále častejšie. Pomôže Vám napríklad pri riešení problémov s kĺbmi, ľahšie zvládnete stresové situácie vyžadujúce vysokú koncentráciu a dobrú psychickú kondíciu,  prekonáte únavu a budete vitálnejší  celý deň. Zloženie všetkých prípravkov je upravené s dôrazom na ich efektívny účinok v organizme.

Arthrostop

- špeciálny prípravok na ochranu a regeneráciu kĺbov

Zloženie 1 tablety:

Glukosamin sulfát - 200 mg

Zeler - 500 mg

Balenie: 30 tabliet

Prípravok je kombináciou glukosamin sulfátu a zeleru, vhodne sa doplňujúcich vo svojom pôsobení na tkanivá kĺbov. Glukosamin sulfát je štrukturálnou zložkou chrupavky kĺbov, chráni a regeneruje povrchy kĺbov a tým zlepšuje ich funkciu, má protizápalové účinky. Ďalšia zložka preparátu, zelerové semienka, sú používané v ľudovom liečiteľstve pre ukľudnenie dlhotrvajúcich bolestí kĺbov. Aktívne látky v nich obsiahnuté pomáhajú znižovať citlivosť kĺbov, predovšetkým pri reumatických a zápalových ťažkostiach. Pôsobia naviac aj močopudne a tým prispievajú k vyplaveniu škodlivých látok z tela.

Dávkovanie: 1 tabletu dvakrát denne

MemoPlus

- špeciálny prípravok stimulujúci pamäť, koncentráciu a činnosť mozgu

Zloženie 1 tablety:

Ginkgo biloba list - 20 mg

Guarana - 200 mg

Horčík - 12 mg

Vitamín B12 - 200 µg

Echinacea - 10 mg

Balenie: 30 tabliet

MemoPlus je kombináciou piatich zložiek účinných predovšetkým v starostlivosti o duševné zdravie a psychickú kondíciu človeka predovšetkým pri zvýšenom fyzickom a duševnom výkone, častých stresových situaciách a zlej životospráve. Ginkgo biloba zlepšuje prekrvenie, a tým prísun kyslíku a živín do jednotlivých orgánov v ľudskom tele. Najvýraznejší efekt sa prejavuje v krvnom riečišti v oblasti mozgu, uší a končatín. Zlepšenie krvného prietoku v mozgu významne zlepšuje mozgové funkcie, pôsobí priaznivo na schopnosť myslenia, koncentrácie a pamäť. Guarana stimuluje duševnú aktivitu, dodáva chuť a energiu k životu, odstraňuje pocit únavy a ospalosti. Echinacea posiľuje celkovú odolnosť a kondíciu organizmu. Horčík a vitamín B12 sú látky nutné pre správnu stavbu a funkciu nervového systému.

Dávkovanie: 1 tabletu dvakrát denne

StresVit

- špeciálna kombinácia vitamínov a minerálov proti stresu.

Zloženie 1 tablety:

Vitamín B1 - 10 mg

Vitamín B2 - 10 mg

Vitamín B3 - 100 mg

Vitamín B6 - 5 mg

Vitamín B12 - 12 µg

Vitamín C - 500 mg

Vitamín E - 30 mg

Kyselina pantotenová - 20 mg

Kyselina listová - 400 µg

Biotin - 45 µg

Meď - 3 mg

Zinok - 23,9 mg

Balenie   30 tabliet

V bežnom živote sme dnes viac než kedykoľvek inokedy vystavený rôznym stresovým situáciam. Stres je pre organizmus záťažou a môže spôsobiť určité zdravotné ťažkosti. Vonkajšími prejavmi stresu sú zmeny nálady, ťažkosti so spánkom, pocity bušenia srdca a bolesti v oblasti srdca, tráviace ťažkosti. Ak tieto problémy pretrvávajú dlhšiu dobu môžu viesť aj k skutočnému poškodeniu niektorého orgánu. StresVit je kombináciou účinných látok, ktoré vám pomôžu ovládať stres a vhodne naň reagovať. Doplňuje vitamíny a minerály, ktorých potreba sa zvyšuje predovšetkým v období psychickej záťaže. Udržuje dobrú psychickú odolnosť organizmu a pomáha ovládať zmeny nálady.

Dávkovanie: 1 tabletu obdeň

 

MegaCéčko retard

- vitamín C s predĺženým účinkom a s obsahom šípok

Zloženie 1 kapsule:
Vitamín C - 500 mg
Šípky - 5 mg
Balenie:  30 kapsúl
Vitamín C je pre ľudský organizmus potrebný. Udržuje kvalitnú obranyschopnosť organizmu, pomáha ho chrániť pred nachladnutím a mierni jeho nepríjemné prejavy, pozitívne ovplivňuje hladinu krvného cholesterolu, jeho antioxidačné účinky pomáhajú v boji s degeneratívnymi zmenami. Ľudské telo si však samo vitamín C vyrobiť nedokáže a musí ho teda prijímať v strave. Jeho potreba sa zvyšuje zvlášť v obdobiach zvýšenej fyzickej a psychickej záťaže, po úrazoch, operáciach a v rekonvalescencii. Zvýšeny prísun sa doporučuje takisto u tehotných a dojčiacich žien, starších ľudí, obyvateľov väčších miest a fajčiarov, v zime a skoro na jar, keď je obsah vitamínu C v ovocí a zelenine minimálny. MegaCéčko retard má tu vlastnosť, že uvolňuje vitamín C do organizmu postupne v priebehu dňa a tým udržuje optimálnu vyrovnanú hladinu vitamínu C v krvi a tkanivách a nedochádza tak k nadmernému jednorázovemu zvýšeniu hladiny vitamínu C v tele. Prípravok je naviac obohatený o šípky, ktoré sú bohatým prírodným zdrojom vitamínu C.
Dávkovanie: 1 tobolku denne