Časová postupnosť 228434 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Zvacsena prsna zlaza /u muza/
(1.323x, Ela, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.980)
Re: Hrča na zápästí
(230x, Dana, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.979)
Re: Vzťah
(260x, Karolína, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.978)
Re: Hrča na zápästí
(260x, Ján, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.977)
Re: točí sa mi hlava, pomožte
(358x, Ján, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.976)
Re: uzliny
(237x, Ján, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.975)
Re: Vzťah
(287x, Jara, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.974)
Vzťah
(376x, karolína, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.973)
Re: otehotnenie okamzite po vysadeni HAK :(
(247x, Max, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.972)
otehotnenie okamzite po vysadeni HAK :(
(290x, Lia, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.971)
Re: točí sa mi hlava, pomožte
(404x, Max, zo dňa 24.10.2011, číslo príspevku 228.970)
točí sa mi hlava, pomožte
(594x, weronika, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.969)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(368x, Max, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.968)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(398x, kika, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.966)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(286x, Jara, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.963)
Re: zelený moč
(1.576x, Lucia, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.960)
Hrča na zápästí
(320x, Dana, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.959)
Svrbenie a výtok v pošve
(651x, Nicolleta, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.958)
Re: zelený moč
(1.939x, eva, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.957)
Re: zelený moč
(1.686x, Slávka, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.956)
zelený moč
(4.045x, LUCIA, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.955)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(344x, Andrea, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.954)
Re: tetania
(261x, Slávka, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.953)
Re: tetania
(202x, Viva, zo dňa 23.10.2011, číslo príspevku 228.952)
Re: neustúpny kašel
(182x, nika, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.951)
Re: neustúpny kašel
(228x, nika, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.950)
Re: Dcera ma infekciu?
(202x, Zuzka, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.947)
Re: Dcera ma infekciu?
(203x, Anna, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.946)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(310x, iveta, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.945)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(268x, iveta, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.944)
Re: Re:INVALIDNÝ DôCHODOK
(336x, Jana38, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.943)
Re: 3 roky zbytocna liecba
(242x, Boris, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.942)
Re:INVALIDNÝ DôCHODOK
(414x, LUBOMIR, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.941)
uzliny
(292x, Lucka, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.940)
Re: Dcera ma infekciu?
(167x, Lucia, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.939)
Re: Dcera ma infekciu?
(227x, Jana, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.938)
Re: Dcera ma infekciu?
(239x, Lucia, zo dňa 22.10.2011, číslo príspevku 228.937)
Re: Dcera ma infekciu?
(244x, Zuzka, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.936)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(213x, Jana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.935)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(179x, Jana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.934)
Re: krv v stolici
(247x, Diana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.933)
Re: krv v stolici
(279x, Diana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.932)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(231x, zoja, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.931)
Re: Dcera ma infekciu?
(228x, Lucia, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.930)
Re: Infekcia a tehotenstvo
(246x, Lucia, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.928)
Re: Dcera ma infekciu?
(244x, jana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.927)
Dcera ma infekciu?
(319x, Lucia, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.926)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(258x, BB, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.925)
Re: Nevyspatost
(319x, Juraj, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.924)
Nevyspatost
(361x, JURAJ, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.923)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(330x, Jana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.922)
Re: neustúpny kašel
(199x, Eva, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.920)
Re: neustúpny kašel
(228x, lucia, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.919)
neustúpny kašel
(335x, lucia, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.918)
stres?
(354x, kamila, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.917)
Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(289x, Žaneta, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.916)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(468x, Jana, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.915)
Re: hermafrodit
(247x, Nika, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.914)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(220x, sima, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.912)
Re: krv v stolici
(253x, rr, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.909)
Re: krv v stolici
(297x, simona, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.908)
Re: Mieškové varixy
(286x, Ján, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.907)
Re: EBIXA alzheimer
(467x, Juraj, zo dňa 21.10.2011, číslo príspevku 228.906)
(Ne)Cit v prste
(302x, Peter Sklár, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.905)
EBIXA alzheimer
(376x, Angela, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.904)
Re: Zužená prekožka
(273x, Zuzka pre Janka, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.903)
Mieškové varixy
(429x, Štefan, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.902)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(456x, Jana, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.901)
Re: Zužená prekožka
(299x, Ján, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.900)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(498x, Max, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.899)
mimocyklove krvacanie
(583x, julka, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.898)
Re: hermafrodit
(368x, Max, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.897)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(3.554x, Miichaela, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.894)
krvácanie mimo cyklu
(330x, Barbora, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.892)
Re: Kontraindikacie masaze
(199x, igor, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.890)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(2.648x, Eva, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.889)
Re: hermafrodit
(321x, maja, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.888)
Re: krv v stolici
(283x, rr, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.887)
Re: krv v stolici
(315x, simona, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.886)
Re: Krv po ejakulacii
(542x, Ján, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.885)
hermafrodit
(454x, nika, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.884)
Ranka? (Pre Maxa)
(822x, Jana, zo dňa 20.10.2011, číslo príspevku 228.883)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(4.005x, Juraj, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.882)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(3.381x, Anna, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.881)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(370x, Anna, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.880)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(447x, Anna, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.879)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(237x, Katka, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.878)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(2.954x, Eva, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.877)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(2.776x, Juraj, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.876)
Re: krv v stolici
(324x, Diana, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.875)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(224x, Diana, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.874)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(411x, Diana, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.872)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(3.804x, Miichaela, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.871)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(239x, Katka, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.870)
Re: horka chut v ustach,nechutenstvo
(491x, Diana, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.869)
Re:Reumatická aortálna insuficiencia.
(358x, Lubo, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.868)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(235x, Diana, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.867)
Re: Yersinie - výsledok z krvi
(434x, jana38, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.866)
Re: krv v stolici
(259x, Jana38, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.865)
Yersinie - výsledok z krvi
(388x, magdy, zo dňa 19.10.2011, číslo príspevku 228.864)
Strana č.
< späť
tam >