Časová postupnosť 228434 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: nemam ziadne spermie
(385x, Ivan, zo dňa 08.10.2011, číslo príspevku 228.635)
menštruácia po vysadení antikoncepcie
(348x, Mária, zo dňa 08.10.2011, číslo príspevku 228.634)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(863x, Juraj, zo dňa 08.10.2011, číslo príspevku 228.633)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(873x, Jana38 -pre Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.632)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(379x, Jana38, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.631)
Re: vraj angina, bohuzial asi nie je
(272x, medik, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.630)
Re: ENDOMETRIOZA
(185x, leri, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.629)
vraj angina, bohuzial asi nie je
(331x, peter , zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.628)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(254x, Petra, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.627)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(427x, Anna, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.626)
Re: Chudnutie novorodenca
(348x, kajka30, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.620)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(1.839x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.619)
Re: afty a uzliny
(228x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.618)
Re: Sklerotizácia
(311x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.617)
Re: Zdurenina na krku
(348x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.616)
Re: syndrom dráždivého čreva?
(258x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.615)
Re: lieková závislosť
(510x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.614)
perineálna bolesť
(310x, anna, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.613)
Re: Tetania
(322x, Jozef, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.612)
Re: Problémy s chrbticou
(451x, Jozef, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.611)
Re: Tetania
(496x, Dita, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.610)
Re: Depresia či závislosť
(275x, Jozef, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.609)
Problémy s chrbticou
(856x, Anna, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.608)
Re: Depresia či závislosť
(354x, ., zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.607)
Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(610x, Petra, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.606)
Re: Chudnutie novorodenca
(295x, bea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.605)
Re: Viazanie na široko
(189x, Monika, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.604)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(488x, Martina, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.603)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(201x, Andrea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.602)
Re: Chudnutie novorodenca
(435x, Andrea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.601)
Depresia či závislosť
(491x, Kaššovicová Eva, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.600)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(211x, Andrea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.599)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(517x, Veronika, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.598)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(166x, Martina, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.597)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(146x, Martina, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.596)
Re: Chudnutie novorodenca
(394x, erika1975, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.595)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(590x, lily, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.593)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(197x, Anna, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.592)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(204x, Anna, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.591)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3.279x, Zuzka, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.589)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(728x, Martina, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.588)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3.851x, medik, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.587)
Chudnutie novorodenca
(615x, kajka30, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.586)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(904x, lily, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.585)
neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(2.887x, Martina, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.584)
Re: Tetania
(313x, Jozef, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.583)
Re: Tetania
(357x, Jozef, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.582)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(329x, Vladimír Eve, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.581)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3.724x, Zuzka, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.580)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(315x, Eva Vladimírovi, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.579)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(307x, Vladimír, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.578)
Re: ranky na malých pyskoch a pošve
(892x, Jara, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.577)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(4.885x, medik, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.576)
Menzes ano či nie?
(350x, Zuzana, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.575)
Re: ranky na malých pyskoch a pošve
(1.116x, Lily, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.574)
syndrom dráždivého čreva?
(315x, Ela, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.573)
ranky na malých pyskoch a pošve
(1.985x, miša, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.572)
Estrozin
(340x, Katka, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.571)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(249x, alena, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.570)
Re: Tetania
(341x, Lu, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.569)
Re: Tetania
(415x, Slávka, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.568)
Zdurenina na krku
(390x, adrian, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.567)
Tetania
(831x, Jozef, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.566)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(201x, Jara, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.565)
voda v kolene
(246x, ela, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.564)
Re: buscopan a atb pre dieta
(205x, Romana, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.563)
hysteroskopia
(444x, Eva, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.562)
Re: nemam ziadne spermie
(481x, Ján, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.561)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(217x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.560)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(242x, Jana38, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.559)
Re: buscopan a atb pre dieta
(186x, Slávka, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.558)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(248x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.557)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(260x, jana38, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.553)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(331x, Slávka, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.552)
bolesti noziciek u dcerky
(315x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.551)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(137x, ..., zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.550)
buscopan a atb pre dieta
(207x, Romana, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.549)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(351x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.548)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(293x, Lu, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.547)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(149x, Lu, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.546)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(469x, Jozef, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.545)
Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(457x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.544)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(179x, ..., zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.543)
Re: QXCI - zázračný diagnostický prístroj?
(285x, katarina53, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.542)
QXCI - zázračný diagnostický prístroj?
(302x, katarina53, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.541)
lieková závislosť
(469x, Elena, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.540)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(358x, Jana38-Slávke, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.539)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(242x, Jana38-Jarke, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.538)
Re: bolesti v prstoch na rukach v laktach mravence
(267x, Lu, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.537)
Re: stolica u 2 ročného chpalčeka
(160x, Jara, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.536)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(246x, Jara, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.535)
Re: seborea
(330x, Slávka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.534)
Re: seborea
(398x, tinka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.533)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(238x, Slávka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.532)
nemam ziadne spermie
(660x, ivan, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.531)
bolesti v prstoch na rukach v laktach mravencenie
(328x, sasana, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.530)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(408x, Eva, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.529)
Re: Invalidný dôchodok
(209x, Eva, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.528)
Re: Invalidný dôchodok
(204x, Eva, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.527)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(445x, Slávka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.526)
Strana č.
< späť
tam >