Časová postupnosť 228434 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: nemam ziadne spermie
(384x, Ivan, zo dňa 08.10.2011, číslo príspevku 228.635)
menštruácia po vysadení antikoncepcie
(347x, Mária, zo dňa 08.10.2011, číslo príspevku 228.634)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(862x, Juraj, zo dňa 08.10.2011, číslo príspevku 228.633)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(872x, Jana38 -pre Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.632)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(378x, Jana38, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.631)
Re: vraj angina, bohuzial asi nie je
(271x, medik, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.630)
Re: ENDOMETRIOZA
(185x, leri, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.629)
vraj angina, bohuzial asi nie je
(330x, peter , zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.628)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(253x, Petra, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.627)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(426x, Anna, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.626)
Re: Chudnutie novorodenca
(347x, kajka30, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.620)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(1.838x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.619)
Re: afty a uzliny
(227x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.618)
Re: Sklerotizácia
(310x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.617)
Re: Zdurenina na krku
(347x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.616)
Re: syndrom dráždivého čreva?
(257x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.615)
Re: lieková závislosť
(509x, Juraj, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.614)
perineálna bolesť
(309x, anna, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.613)
Re: Tetania
(321x, Jozef, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.612)
Re: Problémy s chrbticou
(450x, Jozef, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.611)
Re: Tetania
(495x, Dita, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.610)
Re: Depresia či závislosť
(275x, Jozef, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.609)
Problémy s chrbticou
(855x, Anna, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.608)
Re: Depresia či závislosť
(354x, ., zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.607)
Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(609x, Petra, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.606)
Re: Chudnutie novorodenca
(294x, bea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.605)
Re: Viazanie na široko
(188x, Monika, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.604)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(487x, Martina, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.603)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(200x, Andrea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.602)
Re: Chudnutie novorodenca
(434x, Andrea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.601)
Depresia či závislosť
(491x, Kaššovicová Eva, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.600)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(210x, Andrea, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.599)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(516x, Veronika, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.598)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(165x, Martina, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.597)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(145x, Martina, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.596)
Re: Chudnutie novorodenca
(393x, erika1975, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.595)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(589x, lily, zo dňa 07.10.2011, číslo príspevku 228.593)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(196x, Anna, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.592)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(203x, Anna, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.591)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3.278x, Zuzka, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.589)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(727x, Martina, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.588)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3.850x, medik, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.587)
Chudnutie novorodenca
(614x, kajka30, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.586)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(903x, lily, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.585)
neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(2.886x, Martina, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.584)
Re: Tetania
(312x, Jozef, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.583)
Re: Tetania
(356x, Jozef, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.582)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(329x, Vladimír Eve, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.581)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3.723x, Zuzka, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.580)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(315x, Eva Vladimírovi, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.579)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(307x, Vladimír, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.578)
Re: ranky na malých pyskoch a pošve
(891x, Jara, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.577)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(4.884x, medik, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.576)
Menzes ano či nie?
(349x, Zuzana, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.575)
Re: ranky na malých pyskoch a pošve
(1.115x, Lily, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.574)
syndrom dráždivého čreva?
(314x, Ela, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.573)
ranky na malých pyskoch a pošve
(1.984x, miša, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.572)
Estrozin
(339x, Katka, zo dňa 06.10.2011, číslo príspevku 228.571)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(248x, alena, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.570)
Re: Tetania
(340x, Lu, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.569)
Re: Tetania
(414x, Slávka, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.568)
Zdurenina na krku
(389x, adrian, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.567)
Tetania
(830x, Jozef, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.566)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(200x, Jara, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.565)
voda v kolene
(245x, ela, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.564)
Re: buscopan a atb pre dieta
(204x, Romana, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.563)
hysteroskopia
(443x, Eva, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.562)
Re: nemam ziadne spermie
(480x, Ján, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.561)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(216x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.560)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(241x, Jana38, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.559)
Re: buscopan a atb pre dieta
(185x, Slávka, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.558)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(247x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.557)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(259x, jana38, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.553)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(330x, Slávka, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.552)
bolesti noziciek u dcerky
(314x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.551)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(136x, ..., zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.550)
buscopan a atb pre dieta
(206x, Romana, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.549)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(350x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.548)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(292x, Lu, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.547)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(148x, Lu, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.546)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(468x, Jozef, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.545)
Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(456x, Andrea, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.544)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(178x, ..., zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.543)
Re: QXCI - zázračný diagnostický prístroj?
(284x, katarina53, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.542)
QXCI - zázračný diagnostický prístroj?
(301x, katarina53, zo dňa 05.10.2011, číslo príspevku 228.541)
lieková závislosť
(468x, Elena, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.540)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(357x, Jana38-Slávke, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.539)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(241x, Jana38-Jarke, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.538)
Re: bolesti v prstoch na rukach v laktach mravence
(266x, Lu, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.537)
Re: stolica u 2 ročného chpalčeka
(159x, Jara, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.536)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(245x, Jara, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.535)
Re: seborea
(329x, Slávka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.534)
Re: seborea
(397x, tinka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.533)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(237x, Slávka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.532)
nemam ziadne spermie
(659x, ivan, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.531)
bolesti v prstoch na rukach v laktach mravencenie
(327x, sasana, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.530)
Re: Dobrý psychiater na psychosomatické problémy v
(408x, Eva, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.529)
Re: Invalidný dôchodok
(208x, Eva, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.528)
Re: Invalidný dôchodok
(203x, Eva, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.527)
Re: neuromuskulárny blokátor?
(444x, Slávka, zo dňa 04.10.2011, číslo príspevku 228.526)
Strana č.
< späť
tam >