Časová postupnosť 228433 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: Svrbenie pokožky
(167x, Rika, zo dňa 26.08.2010, číslo príspevku 216.569)
Re: kvasinky-obava-pre Ivana
(131x, Martin, zo dňa 26.08.2010, číslo príspevku 216.568)
Re: Svrbenie pokožky
(634x, maja, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.567)
bolesť po porode pri státí
(259x, Ludmila, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.566)
Re: Svrbenie pokožky
(231x, Tina, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.565)
Re: Krvácanie do mozgu, pre Juraja
(384x, Juraj pre Maxa, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.563)
Re: Zblbnuté hormóny?
(152x, Peťka, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.562)
strie
(347x, zebra, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.561)
Re: Sterilizovany partner
(311x, Dušan, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.560)
Re: Menštruácia u 12 dievčaťa
(277x, Daniela , zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.558)
Sterilizovany partner
(414x, Anna S., zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.556)
Menštruácia u 12 dievčaťa
(349x, Diana, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.555)
Re: krv v kolene
(261x, Jara, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.554)
Re: Závrate a točenie hlavy
(414x, Justína , zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.553)
Re: praskanie žiliek a budúcnosť
(418x, Justína , zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.552)
Minapent
(316x, dada, zo dňa 25.08.2010, číslo príspevku 216.551)
Re: praskanie žiliek a budúcnosť
(453x, Hajka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.549)
Re: praskanie žiliek a budúcnosť
(439x, Hajka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.548)
krv v kolene
(319x, dada, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.547)
Re: Antabus a vyrazky
(256x, Dagmar, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.546)
Re: praskanie žiliek a budúcnosť
(493x, Gitka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.545)
Re: Zblbnuté hormóny?
(182x, Peťka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.543)
praskanie žiliek a budúcnosť
(1.252x, Justína , zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.542)
Re: Vnútorný stehenný sval
(223x, Zuzana, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.541)
pectus excavatum
(439x, Mária, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.540)
Re: Diagnoza
(223x, Stanka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.539)
Re: Antabus a vyrazky
(266x, Daniela , zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.538)
Antabus a vyrazky
(316x, Kika, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.537)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(410x, veron, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.536)
Re: Nedostatok Kyseliny listovej
(230x, Vlado pre Viktoriu, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.533)
Re: Nedostatok Kyseliny listovej
(288x, K., zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.532)
Re: Zblbnuté hormóny?
(206x, Dagmar, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.531)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(398x, Dagmar, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.530)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(460x, veron, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.529)
Re: Nedostatok Kyseliny listovej
(299x, Katka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.528)
Re: Zblbnuté hormóny?
(233x, Peťka, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.526)
menštruácia po liečbe endometriózy lucrinom
(351x, Helena, zo dňa 24.08.2010, číslo príspevku 216.525)
Re: močové cesty
(282x, Katka G., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.523)
Re: Meškanie menštruácie
(248x, Jara, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.522)
Re: Meškanie menštruácie
(251x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.521)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(429x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.520)
Re: Meškanie menštruácie
(242x, Romana, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.519)
Re: Meškanie menštruácie
(307x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.518)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(264x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.517)
Re: Nedostatok Kyseliny listovej
(280x, K., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.516)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(356x, Jara, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.515)
Re: Meškanie menštruácie
(249x, Jara, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.514)
Nedostatok Kyseliny listovej
(443x, Vikitoria (17r), zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.513)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(233x, Erin, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.512)
Re: Závrate a točenie hlavy
(520x, Alena, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.511)
Re: Diagnoza
(256x, anna(annegarde), zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.510)
Ako si pomoct pri bolesti chrbtice;
(330x, annegarde, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.509)
alergia a priedušky
(344x, Lenka, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.508)
Re: Meškanie menštruácie
(286x, R, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.507)
Závrate a točenie hlavy
(573x, Gabika, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.506)
Re: Meškanie menštruácie
(324x, j., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.505)
Meškanie menštruácie
(376x, R., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.504)
Re: Tehotna a problem s chrbticou - na koho sa obr
(222x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.503)
Re: močové cesty
(263x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.502)
Re: močové cesty
(323x, Katka G., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.501)
Re: sen smrt psychika
(430x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.500)
Re: sen smrt psychika
(331x, K:, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.499)
Re: sen smrt psychika
(442x, Vanesa, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.498)
Re: sen smrt psychika
(506x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.497)
Re: sen smrt psychika
(517x, Vanesa, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.496)
Re: sen smrt psychika
(447x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.495)
Re: Zblbnuté hormóny?
(208x, Peťka, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.494)
Re: sen smrt psychika
(548x, eva, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.493)
Re: Zblbnuté hormóny?
(203x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.492)
Re: Tehotna a problem s chrbticou - na koho sa obr
(226x, K., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.491)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(451x, veron, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.490)
Re: Zblbnuté hormóny?
(197x, Peťka, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.489)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(454x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.488)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(470x, veron, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.487)
Re: hcg v krvi - tehotenstvo
(421x, Dagmar, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.486)
Re: Tehotna a problem s chrbticou - na koho sa obr
(276x, Nina, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.485)
hcg v krvi - tehotenstvo
(484x, veron, zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.484)
Re: Tehotna a problem s chrbticou - na koho sa obr
(272x, K., zo dňa 23.08.2010, číslo príspevku 216.483)
Duphaston
(391x, ala, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.482)
Zdĺhavé šteklenie v krku a kýchanie
(1.361x, Jana, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.481)
Re: cievna výduť na mozgu
(339x, all, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.480)
Re: interupcia a sukromna klinika
(223x, Jana38-pre Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.479)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(280x, Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.478)
Re: interupcia a sukromna klinika
(206x, Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.477)
Re: interupcia a sukromna klinika
(231x, Jana38 pre Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.476)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(285x, Veronika, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.475)
Re: interupcia a sukromna klinika
(215x, Dagmar pre Danielu, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.474)
Vnútorný stehenný sval
(294x, Elena, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.473)
Re: interupcia a sukromna klinika
(204x, Daniela , zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.472)
Re: Dráždivý kašel
(1.122x, Naďa, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.471)
Re: Zvýšený cholesterol u 11-ročnej
(298x, Monika, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.470)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(227x, Dagmar pre Erin, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.469)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(254x, Erin, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.468)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(276x, Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.467)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(296x, zuzka, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.466)
Re: otázka pre neurológa - polyneuropatický sy
(367x, zuzka, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.465)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(259x, Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.464)
Re: Kortizon Imunosupressivum - Ako minimalizovat
(280x, Veronika, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.463)
Re: otázka pre neurológa - polyneuropatický sy
(1.219x, Renča, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.462)
Re: popalenina
(235x, Dagmar, zo dňa 22.08.2010, číslo príspevku 216.461)
Strana č.
< späť
tam >