Odpovedal:
monika
Re: Nízka hladina cholesterolu
(číslo príspevku
158.617
, zo dňa 14.03.2008. videné 353x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 158617:
tiež mám nízky cholesterol a neviem preco? Co treba užívať na úpravu
Reakcie na príspevok:
Re: Nízka hladina cholesterolu
(299x, Miša, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(243x, Ivan pre Mišu, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(256x, Babusa, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(230x, Ivan pre Babušu, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(405x, Juraj pre Mišu, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(287x, Ivan pre Juraja, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(254x, Jara špeciálne pre Ivana, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(280x, Ivan špecilálne pre Jaru , zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(238x, Jara Ivanovi, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(262x, Juraj, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(220x, Jara ešte Ivanovi, zo dňa 2009-03-06)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(548x, Ema, zo dňa 2009-09-16)
Re: Nízka hladina cholesterolu
(246x, Ivan, zo dňa 2009-09-16)