Autor otázky: Maria
|
liek
(číslo príspevku 175.637,
zo dňa 07.12.2008.
videné 278x)
ODPOVEDAŤ
|
|
Text príspevku číslo 175637:
Prosim vas kto mi vie poradit.Zacala som brat antibiotika Cefzil 500 ale po 3.tabletke som sa zacala velmi cudne citit.Mala som priznak,ako keby mi sustavne nieco zatekalo do hrdla a potom som mala pocit,ako keby som n lavu stranu krku citila take tlaky a citila som to aj na oci.Ako ked mate problemy s krcnou chrbticou.Beriem aj norethisteron,ktory liek mi to spôsobil.Poradte.
Reakcie na príspevok:
-
Re: liek
(243x, Ivan, zo dňa 2008-12-07)
-
Re: liek
(203x, Maria,
zo dňa 2008-12-08)
-
Re: liek
(200x, Ivan, zo dňa 2008-12-08)
-
Re: liek
(199x, Maria, zo dňa 2008-12-08)
-
Re: liek
(214x, Ivan, zo dňa 2008-12-08)
-
Re: liek
(201x, Maria, zo dňa 2008-12-08)
-
Re: liek
(171x, Ivan, zo dňa 2008-12-09)
-
Re: liek
(217x, Maria, zo dňa 2008-12-11)
-
Re: liek
(244x, zuzka, zo dňa 2008-12-11)
-
liek
(167x, Maria, zo dňa 2008-12-13)
|
|
|