Odpovedal:
dada pre luciu
|
Re: gynekolog
(číslo príspevku 196.170,
zo dňa 27.08.2009.
videné 268x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196170:
Poznam dobreho gynekologa,ma okolo pätdesiatky,ale kedze je zo stredneho Slovenska,neozvala som sa.Dost daleko od Blavy.Mimochodom,na problemy s milencami nereagujem,ani nepreferujem meno Ivan.A urcite kopec dalsich ludi je ako ja.Takze nemas sa preco urazat,tato stranka nezarucuje okamzitu odpoved.Vyjadrujeme sa,ak mozme pomoct,alebo ak mame co k teme povedat.
|
|
|