Odpovedal: dada pre luciu
Re: gynekolog
(číslo príspevku 196.170, zo dňa 27.08.2009. videné 268x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196170:
Poznam dobreho gynekologa,ma okolo pätdesiatky,ale kedze je zo stredneho Slovenska,neozvala som sa.Dost daleko od Blavy.Mimochodom,na problemy s milencami nereagujem,ani nepreferujem meno Ivan.A urcite kopec dalsich ludi je ako ja.Takze nemas sa preco urazat,tato stranka nezarucuje okamzitu odpoved.Vyjadrujeme sa,ak mozme pomoct,alebo ak mame co k teme povedat.