Odpovedal:
lucia
|
Re: gynekolog
(číslo príspevku 196.183,
zo dňa 27.08.2009.
videné 247x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196183:
:DDDD ze aroganciou:)))))))))))))si ma pobavila, sandra, ja som velmi mierumilovna, slusne vychovana rockerka, a mozno vselico, ale arogantna??? to trosku prehanas..ale anonymne sa komenty davaju dobre, ze? a navyse, dokazat som tu na fore fakt nic nechcela:)), bolo to len volanie o pomoc, pomoct mohla ktorakolvek..no nic, uz pomohli inde:))
Reakcie na príspevok:
-
Re: gynekolog
(250x, Elena, zo dňa 2009-08-28)
|
|
|