Odpovedal: lucia
Re: gynekolog
(číslo príspevku 196.183, zo dňa 27.08.2009. videné 247x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196183:
:DDDD ze aroganciou:)))))))))))))si ma pobavila, sandra, ja som velmi mierumilovna, slusne vychovana rockerka, a mozno vselico, ale arogantna??? to trosku prehanas..ale anonymne sa komenty davaju dobre, ze? a navyse, dokazat som tu na fore fakt nic nechcela:)), bolo to len volanie o pomoc, pomoct mohla ktorakolvek..no nic, uz pomohli inde:))