Odpovedal:
|
Re: gynekolog
(číslo príspevku 196.197,
zo dňa 28.08.2009.
videné 213x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196197:
?????what?? uz ked pouzivam tie cudzie slova:)))..no, max, snad to bol len prispevok typu hovorim, lebo som vtipny. alebo mas nejake vyhrady voci prosanusu? ja tam prilis casto nechodievam a u gynekologa som tam zatial nebola, tak neviem. inak vam vsetkym zucastnenym dakujem za reakcie, ucta k uctivym mi rozhodne nechyba:DD(@kdekomu)..
@max - tiez good luck ze BEJBY:)
|
|
|