Odpovedal: Mima
Re: bolesti po spontánnom potrate
(číslo príspevku 196.215, zo dňa 28.08.2009. videné 219x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196215:
Toho som si vedomá, že to nie sú srandy.... Ale u nás nie je gynekologické oddelenie.... Musím ísť ku svojmu gynekologovi, ale ten, ako som písala má dovolenku a potrebujem od neho doporučenie do najbližšieho okresu... Tak to bolo aj keď som potratila... inač sa so mnou nikto nebavil... Potom,keď som doniesla doporučenie, tak sa na mňa pozreli....