Odpovedal:
Ester
|
Re: Nadmerne mnozstvo muzskych hormonov
(číslo príspevku 196.222,
zo dňa 28.08.2009.
videné 188x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196222:
Ahoj Max bolo to robene dvakrat ako to kompenzovat liekmi moze to ovplyvnovat spravanie u autistickeho dievcatka dakujem
|
|
|