Odpovedal:
Dagmar
|
Re: Ovulácia
(číslo príspevku 196.230,
zo dňa 28.08.2009.
videné 209x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196230:
Tak pekne gratulujem, mila domca. Vyzera to velmi nadejne!!!
Tak pekne po poriadku: slaba ciarka je takisto pozitivna, ona zosilnie neskor. 36 DC je prilis skoro na sono, tam este nie je mozne nic vidiet.
jedine co mozno spravit je dat vysetrit hladinu ßHCG z krvi, co doc aj urobil. Tam sa uz da vidiet ci ano, ci nie. A treba to skontrolovat este o par dni. Bolesti ci pocity ako pred menstruaciou su uplne normalne. Tak zatial gratulujem a verim, ze to vyslo! Urcite napis, co a ako. Na sone bude nieco vidno tak v 5-6 tyzdni.d
|
|
|