Odpovedal:
Tina
|
Re: Powerplate
(číslo príspevku 196.236,
zo dňa 28.08.2009.
videné 97x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196236:
Ahoj, vo fitku mi povedali, ze niektore baby na tie vibracie tak reaguju, inak som nikdy nemala problemy pri cviceni, ale ako som pisala moja kamoska a vela dalsich bab si to naramne pochvalovali a nemaju ziadne problemy.
|
|
|