Odpovedal:
marta
|
Re: Stav po operácii štítnej žľazy
(číslo príspevku 196.243,
zo dňa 28.08.2009.
videné 211x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196243:
Dakujem Erin,len neviem preco to neuviedli do prepustacej spravy .Alebo to nieje az tak zavazny problem ?
|
|
|