Odpovedal:
Ivan
|
Re: Stav po operácii štítnej žľazy
(číslo príspevku 196.257,
zo dňa 29.08.2009.
videné 209x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196257:
anestéza je poskytnutie zdravotnej starostlivosti ako každej o ktorej sa robí zápis do dokumentácie, podľa všeobecných pravidiel. Ak by sa niečo závažné vyskytlo, čo by mohlo mať nejaký negatívny efekt aj mimo anestezy,čiže po a v normálnom živote by pacienta ohrozovalo, tak si myslím, že by o tom bol zápis.Z tohoto pohľadu to nesedí, ako aj Erin napísal anesteza nezačína anestézou ale predoperačným vyšetrením a anesteziologický vyšetrením, kde sa hodnotia všelijaké riziká a pod. Takže poznámke fakt nerozumiem, asi to nebolo nič závažné, hoci pre kľudný spánok je bez problémov možné kontaktovať anesterziologa, ktorý bol pri operácii a spýtať sa.
|
|
|