Odpovedal:
Ivan
|
Re: Studené nohy
(číslo príspevku 196.262,
zo dňa 29.08.2009.
videné 185x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196262:
Katka je to beznádejné, niekto má studené nohy, niekto teplé srdce, niekto je teplý celý, niekto studený, niekto má uši malé, veľké.....doplň čo chceš. Skrátka nie je to ochorenie, je to Tvoja reaktivita organizmu, je to nepríjemné, ale dožiješ sa s tým 107 rokov a preto sa do nedá riešiť. Hoci aj veľa ochorení sa nedá riešiť, a pritom to vyzerá, že všetko sa dá riešiť. Samozrejme by som Ti vedel napísať, kúp si to a hento, ibaže zbytočne vyhadzovať peniaze je somarina. Takže ak sa dá, skús na to zabudnúť ako na dáky medicinský problém, nie je ti nič vážne, lem máš studené nohy, boli, sú a budú, hoci ako tu bolo napísané, mnohým otepleli. Držím palce.
|
|
|