Odpovedal: Ivan pre janku
Re: zaludocno crevna viroza
(číslo príspevku 196.270, zo dňa 29.08.2009. videné 372x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196270:
je to betablokator ktorý sa nemá náhle vysadiť ale u pacientov s ICHS, ak je veľmi zle, tak sa nič nestane ak by nejaký jeden dva dni nebol, resp. ak by si vracala po ňom, nie je problém ho krátko vysadiť. Ak sa nevracia, tak to je dobre, môže byť hnačka a brucho pár dní zvykne bolieť aj ked už iný problém nie je.
Už len na doplnenie, ak si kuchárka, čašníčka ev. pracuješ priamo pri spracovaní potravín (ev. brat alebo jeho priateľka) tak potom TR je potrebný.