Odpovedal: janka
Re: Je to panická porucha?
(číslo príspevku 196.288, zo dňa 30.08.2009. videné 243x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196288:
poradte sa s psychiatrom, podla mna je úroblem aj v tom ako hovorite ze ste sama, kazdopadne to neodkladajte a snazte sa so svojou saotou nieco robit, viem nie je to lahke sama to poznam, prip. sa poradte s odbornikom, za to nic nedate.