Odpovedal:
janka
|
Re: Je to panická porucha?
(číslo príspevku 196.288,
zo dňa 30.08.2009.
videné 243x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196288:
poradte sa s psychiatrom, podla mna je úroblem aj v tom ako hovorite ze ste sama, kazdopadne to neodkladajte a snazte sa so svojou saotou nieco robit, viem nie je to lahke sama to poznam, prip. sa poradte s odbornikom, za to nic nedate.
|
|
|