Odpovedal: zuzka
Re: odpoved na odpovedanu horucku
(číslo príspevku 196.301, zo dňa 30.08.2009. videné 228x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196301:
Danuąa, neviem prečo Vás to tak podráľdilo, veď Dagmar Vám povedala to, čo by Vám povedal lekár. Zrazi» horúčku Paralenom, prípadne iným liekom na zníľenie teploty, vlaľné sprchy. Nič iné by Vám lekár nedal. Pokiaµ viem, injekcie na horúčku neexistujú, ak nerátam injekcie na upokojenie a zabránenie febrilným kŕčom u detí. Mala som otca po otrave azbestom (pri zváraní bez odsávania) s horúčkami takmer 41C a preľil to v domácnosti a bez lekára. Tým samozrejme nechcem zníľi» Vaąu hodnotu horúčky. Tak sa prosím neuráľajte, nikto sa Vás tu nechcel dotknú», a za rady urazená by» nemusíte. Prajem skoré uzdravenie. Moľno je to chrípka, tá prichádza z plného zdravia...