Odpovedal:
Jana38-pre Danusu
|
Re: odpoved na odpovedanu horucku
(číslo príspevku 196.303,
zo dňa 30.08.2009.
videné 152x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196303:
Danusa v prvej odpovedi pre Vás píšem,že niesom lekár.Asi ste nečítali do konca...a netvrdím,že keď sedíte pri PC,že ste v poriadku.Verím,že vám je zle.
Mala som sa radšej zdržať odpovede.Pekný deň a skorú odpoveď od niekoho iného prajem.
|
|
|