Odpovedal:
Ester
|
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.314,
zo dňa 30.08.2009.
videné 229x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196314:
Ahoj Janka mavala som vysoky tlak aj ten mi lieta, no tentokrat mam pocit ze Zoloft mi uz tak nezabera ako po prvy krat, mam hroznu neurozu boli ma zaludok prehana a nic nemozem jest, nadmerne potenie bolesti krcnej chrbtice k tomu spominany melanom a este problemy s malou vela na kona
|
|
|