Odpovedal: zuzka
Re: achilova šlacha - prosím
(číslo príspevku 196.321, zo dňa 30.08.2009. videné 117x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196321:
sádru nemá - lebo sú tam otvorené rany, takľe má len dlahy na nohy nesmie dostupova», takľe má vozík, pichá si heparín (protizráľavý liek) a je to čerstvé, hovorili o PN tuąím okolo pol roka, ale sú to zlomeniny, takľe je to iné, to vąetko by mal poveda» oąetrujúci lekár. Drľím palec