Odpovedal: witchie
Re: odpoved na odpovedanu horucku
(číslo príspevku 196.323, zo dňa 30.08.2009. videné 161x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196323:
naozaj nechapem ten ostry ton. to ste ako co cakali, ze vam okamzite odpise nejaky lekar? je nedela, toto je internetove forum,nie pohotovostna ambulancia, takze keby vas aj vsetci ignorovali, nespravite s tym nic. odporucam bezne rady pri zrazani teploty, ak vam to nestaci, tak nacupitat na pohotovost.tiez som v zahranici,tiez sa tu caka dlho v cakarnach, ale pokial viem, ak by vas stav bol vazny, tak vas beru hned.na prijme vas totizto prezrie lekar,ktory ohodnoti vas stav ako zivotunebezpecny,vazny, nutny pozornosti,ale moze pockat a taky,ktory nepatri na pohotovost. takze ak patrite k tym vaznym, urcite tam nebudete cakat hodiny.rozhodne by vas tam nenechali skolabovat so zlyhavajucim srdcom. no ano,plati sa za to, ale s tym uz clovek musi ratat,ked ide do zahranicia. to nie je len zarabat peniazky... a nesuhlasim s tym,ze je 100rokov za opicami. len nepredpisuju antibiotika na kazdu hlupost.v detstve ma krmili antibiotikami ako lentilkami,len co som kychla a teraz mi nezaberaju skoro ziadne. takze je uplne normalne, ak vam lekar v UK poradi na horucky len paralen.
ps. to vysetrenie krvi vam spravia automaticky na pohotovosti do hodiny...