Odpovedal: katka
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.345, zo dňa 31.08.2009. videné 142x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196345:
Bohuzial,serotonin-a jeho hladina sa neda zistit ziadnym odberom..keby to tak bolo,liecba depresii,neuroz atd by bola omnoho jednoduchsia...