Odpovedal:
katka
|
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.345,
zo dňa 31.08.2009.
videné 142x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196345:
Bohuzial,serotonin-a jeho hladina sa neda zistit ziadnym odberom..keby to tak bolo,liecba depresii,neuroz atd by bola omnoho jednoduchsia...
|
|
|