Odpovedal: Naďa
Re: Uzkostna depresia
(číslo príspevku 196.354, zo dňa 31.08.2009. videné 210x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196354:
Ester, prechod na Deprex som znášala dobre, po týždni úplne fajn. Dva týždne som k nemu mala Oxazepam - 2x1 tbl. Potom už len Deprex. Pomerne rýchlo ma ukľudnil. To, čo Zoloft, mi spôsoboval aj Cipralex a Efektin. Psychika je sila, vie rozhádzať komplet celý organizmus. Aj tie fľaky po tele.