Odpovedal: k135
Re: borelióza? Prosím!
(číslo príspevku 196.409, zo dňa 01.09.2009. videné 123x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196409:
Testovanie na boreliu je o nicom. Prve testovanie rod. clena bolo iba na B.burgorferi. Vysledky negativne. Tak preco ledva chodite, ze? Ved boreliu nemate. Doteraz je znamych 36 druhov borelie! Druhe testovanie Borelia spec. - v inom laboratoriu - pozitivne. Aha! Konecne sa moze zacat liecit. B. garinii, hermsii, recurrentis...Ide o hru s casom, lebo nasledky su katastrofalne.