Odpovedal: R pre SONCA
Re: štípe ma pri srdci
(číslo príspevku 196.427, zo dňa 02.09.2009. videné 166x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196427:
Sonca...ahoj písala som ti osobné problémy s tými extrasystolami ale toto tu už je nad moje skúsenosti....skôr je to skúsenosť mojej veľmi dobrej priateľky....aj ona dostala liečbu od psychiatra a veru nesadli jej lieky...bolo jej zle bála sa ža zomrie a potom ich zmenila konkrétne viem,že teraz užíva Frontin....a veru je ako vymenená:-)A má vôbec príčinu toho tvojho stavu niečo??? Už si nad tým uvažovala...nie si náhodou prepracovaná?? Alebo nejaký tvoj vnútorný strach?? Každí jeden z nás má tú nejakú "depku" ale aj kamoške som radila...viem,že to nije ľahké pretože aj ona potrebovala čas čas čas ale treba si veci v hlave "poupratovať",vieš o tom,že každá ľudská bunka sa dokáže zas a zas zregenerovať okrem nervového systému??? Minule som to čítala na nete a veru ma to aj prekvapilo to preto máme v dnešnej dobe od stresov a neistoty čo a ako bude ďalej toľko prípadov ako si ty....dávaj na seba pozor a problémy sú od toho aby sa riešili,a ak je to práca daj si trocha voľna pomôže ti to. Ja ti veľmi držím palčeky aby sa ti darilo a som zvedavá ako to s tebou dopadne-hlavu hore!!!!!!nie si ni prvá a bohužiaľ ani posledná no a svet ide ďalej takže naber sily a nevzdávaj to!!!!!