Odpovedal:
mariama
|
Re: Ocne viecka svrbenie
(číslo príspevku 196.507,
zo dňa 03.09.2009.
videné 208x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196507:
Dakujem vsetkym za rady aj reakcie, napokon lekar nebol potrebny (zatial) na treti den mi to zacalo ustupovat po aplikacii Oftalmo-Framykoinu zvnutra a "hojiveho zazraku" z orif... zvonka. Je to uz takmer v poriadku. Urcite oci a zrak nepodcenujem a keby sa to nezlepsilo sla by som k ocnej. Podla vsetkeho to bol zapal viecok, ktory sposobuju bakterie. Este raz dakujem za vasu pozornost.
|
|
|