Odpovedal: mariama
Re: Ocne viecka svrbenie
(číslo príspevku 196.507, zo dňa 03.09.2009. videné 208x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196507:
Dakujem vsetkym za rady aj reakcie, napokon lekar nebol potrebny (zatial) na treti den mi to zacalo ustupovat po aplikacii Oftalmo-Framykoinu zvnutra a "hojiveho zazraku" z orif... zvonka. Je to uz takmer v poriadku. Urcite oci a zrak nepodcenujem a keby sa to nezlepsilo sla by som k ocnej. Podla vsetkeho to bol zapal viecok, ktory sposobuju bakterie. Este raz dakujem za vasu pozornost.