Odpovedal: mirecka
Re: hrozostrasne depresie
(číslo príspevku 196.530, zo dňa 03.09.2009. videné 215x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196530:
mne sa len dost hrozostrasne zda, ked myslim na smrt a na svoj pohreb a na take skarede veci... o tom, akoby som to urobila, ked uz to nevydrzim tu bolest okolo mna a tak. mne sa to nezda normalne.