Odpovedal:
mirecka
|
Re: hrozostrasne depresie
(číslo príspevku 196.530,
zo dňa 03.09.2009.
videné 215x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196530:
mne sa len dost hrozostrasne zda, ked myslim na smrt a na svoj pohreb a na take skarede veci... o tom, akoby som to urobila, ked uz to nevydrzim tu bolest okolo mna a tak. mne sa to nezda normalne.
|
|
|