Odpovedal: Dagmar
Re: mozne tehotenstvo
(číslo príspevku 196.552, zo dňa 04.09.2009. videné 142x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196552:
Paradoxom je, ze pre tych, ktori otehotniet nechcu je to casto velmi jednoduche. Staci ze RAZ sa nieco stane (zlyhanie kondomu, atd, este to ani nie je okolo ovulacie a just sa otehotnie) a hned tehotenstvo. Ini sa snazia roky, idu naplno a NIC. To je fakt väcsinou takto...