Odpovedal: tinkka
Re: mozne tehotenstvo
(číslo príspevku 196.558, zo dňa 04.09.2009. videné 159x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196558:
Ahojte,
dakujem vsetkym, ktore ste mi odpovedali. Trosku ma upokojilo,ze to dnes malo vlastne prist a zacala som mat priznaky prichadzajucej MS. samozrejme, stale to moze byt nahoda, ze ide o spinenie pocas tehotenstva.prestala som mat tie hrozne stavy, znizila sa mi aj teplota, takze by to mohlo prist. Mam 27 rokov a najma to, ze to bolo s partnerom po prvy a zatial poslednykrat a to by bola teda nahoda, najma aj preto, ze sme sa rozhodli, ze tieto krasne veci odlozime, az ked budeme schopni zobrat na seba zodpovednost za pripadne miminko.som teraz stastne zamilovana a rada by som bola, keby sme to so sucasnym priatelom dotiahli az do stastneho konca, ale pekne po poriadku, najskor ten dom a strom a potom aj to miminko :)