Odpovedal: Jara
Re: Krvácanie z pošvy
(číslo príspevku 196.605, zo dňa 05.09.2009. videné 292x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196605:
ano, mozne to je, ale mal by chlap vediet, ake to je, ked ju zrani, aj keby sa to v tej chvili obom pacilo. Aby za triezva nemusela prezivat obavy, ze co teraz.. muz keby mal bolest a krvacanie,zlakol by sa. Ked to ma zena, tak je o.k.? Jemu ma povedat, nie na fore, to som tym chcela..