Odpovedal: veronika
Re: Bezradná...
(číslo príspevku 196.618, zo dňa 05.09.2009. videné 252x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196618:
tak a asom z nemocnice doma, moja diagnoza je panická porucha, nasadili mi Cipralex a Rivotril, beriem ich sotva tretí deň, popri tejto liečbe budem chodit ju psychologičke na terapie, ani neviete ako sa teším na tie sedenia, zdá sa že sa to trochu skludnilo ale je to v mojej hlave, nesmiem tomu podlahnut lebo sa to rozvinie do takých atakov ako som mala predtým, moja otázka znie čo mám robit ked to na mňa opäť príde, máš nejakú radu? skúsila som si dať sprchu nachvílku sa uľavilo, pokial vykonávam nejakú činnosť cítim sa skvele, akonáhle som v klude a nemám čo robit, alebo som sama doma je zle, a ešte jedna otázka ako dlho bývy človek na PN? ja mám totižto velmi náročnú prácu na psychiku, stres a celý den som v aute, a momentálne niesom schopná ísť ani do obchodu.........dakujem za odpoved