Odpovedal:
Dagmar
|
Re: pircing na klitorise
(číslo príspevku 196.624,
zo dňa 05.09.2009.
videné 261x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196624:
Hm, mozno sme konzervativni, kazdy sme nejaky. Ty si tiez nejaka. Nikto ta tu neupaluje na hranici, prosimta z coho si to vycitala? Osobnu skusenost s piercingom nemam, ale v ambulancii aj na poliklinike toho bolo dost a preto som to napisala. Väcsina to olutovala. Myslim ze by si sa mala opytat na inych forach, neviem no mozno sa tu este niekto ozve, kto to tiez ma a aj tetovacku. Je vikend, mozno o par dni najdes nejake odpovede.
|
|
|