Odpovedal:
zuzka
Re: Krvácanie z nosa
(číslo príspevku
196.646
, zo dňa 06.09.2009. videné 222x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 196646:
Svrbenie je zo stresu.
Reakcie na príspevok:
Re: Krvácanie z nosa
(255x, Ivan, zo dňa 2009-09-06)
Re: Krvácanie z nosa
(227x, Mária, zo dňa 2009-09-06)
Re: Krvácanie z nosa
(225x, Ivan , zo dňa 2009-09-06)
Re: Krvácanie z nosa
(211x, Juraj, zo dňa 2009-09-06)