Odpovedal:
mata
Re: pichanie pri srdci
(číslo príspevku
196.670
, zo dňa 06.09.2009. videné 228x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
Text príspevku číslo 196670:
mam 20 rokov, a to pichanie je iba pri namahe, ked som v pokoji tak je vsetko ok.