Odpovedal: mata
Re: pichanie pri srdci
(číslo príspevku 196.682, zo dňa 07.09.2009. videné 208x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196682:
inak sa mam celkom fajn, bola som v nemocnici sest tyzdnov a dost mi tam pomohla jedna pani psychologicka, takze si nestazujem. lieky su fajn nastavene, ale postupne by som sa ich chcela zbavit. z prace som musela odist. teraz ma caka operacia ucha a potom nastupim dufam do novej roboty.