Odpovedal:
mata
|
Re: pichanie pri srdci
(číslo príspevku 196.682,
zo dňa 07.09.2009.
videné 208x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196682:
inak sa mam celkom fajn, bola som v nemocnici sest tyzdnov a dost mi tam pomohla jedna pani psychologicka, takze si nestazujem. lieky su fajn nastavene, ale postupne by som sa ich chcela zbavit. z prace som musela odist. teraz ma caka operacia ucha a potom nastupim dufam do novej roboty.
|
|
|