Odpovedal:
mata
|
Re: pichanie pri srdci
(číslo príspevku 196.692,
zo dňa 07.09.2009.
videné 166x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196692:
dakujem, aj tebe prajem vsetko dobre...bude to este lepsie ked budem vediet fungovat bez liekov...v stredu idem kardiologovi s tym pichanim pri srdci...niekedy mam aj busenie srdca. dufam ze vsetko sa vyriesi a ja budem mat plnohodnotny zivot a nielen zivot prezivat len s tabletkami...
|
|
|