Odpovedal: alena
Re: ešte raz - mama a alkohol
(číslo príspevku 196.742, zo dňa 08.09.2009. videné 219x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196742:
Nie je to tak, ani som na teba neútočila evi. Ja len myslím, že podľa toho čo tu už Jana popísala, bolo by dobré konečne s tým niečo urobiť a nielen sa skrývať za dobrý pocit z toho, že však jej dohováram, hádam jej to už konečne svitne...a zvlášť keď ako tu píše pila už aj predtým, pred smrťou otca vlastne pila v jeho tieni.