Odpovedal:
alena
|
Re: ešte raz - mama a alkohol
(číslo príspevku 196.742,
zo dňa 08.09.2009.
videné 219x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196742:
Nie je to tak, ani som na teba neútočila evi. Ja len myslím, že podľa toho čo tu už Jana popísala, bolo by dobré konečne s tým niečo urobiť a nielen sa skrývať za dobrý pocit z toho, že však jej dohováram, hádam jej to už konečne svitne...a zvlášť keď ako tu píše pila už aj predtým, pred smrťou otca vlastne pila v jeho tieni.
|
|
|