Odpovedal:
jana
|
Re: 6 rocny syn a jeho správanie
(číslo príspevku 196.744,
zo dňa 08.09.2009.
videné 155x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196744:
ja myslim skakanie tak ze vyskoci da sa do drepu chyti sa spinavej zemi da prsty do ust a takto to robi celu cestu,ked sme vonku a aj v obchode a doma tiez.No a ked jeme za stolom tak on stale nieco chyta,on je toho vedomi aj som sa ho pytala ze preco tak a tak robi a on mi povedal,:"ze ja neviem co sa somnou deje." Alebo sedi doma pri pc napriklad alebo tv a vydava zvuky ako AAAAAAA ale on od slabsieho tonu po vyssi!
To je asi tolko neviem ako vam to mam uz popisat! Vdaka!
|
|
|