Odpovedal:
Zuzana
|
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 196.758,
zo dňa 08.09.2009.
videné 171x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196758:
Sisa neboj, nie je to dlho. Lahnes si, doktor ta prehliadne zvnutra, prehmata podbrusie, pripadne ti zoberie kultivaciu, ktora je tiez raz dva hotova, spyta sa ci mas nejake problemy a bude po vsetkom. Dolezite je snazit sa uvolnit ked tam budes lezat a este si pamataj datum poslednej menstruacie. Maximalne do 5 min. bude po prehliadke, aj to je vela. Ak Ti prezrie aj prsia tak o trochu dlhsie. A nezabudni si vziat suknu na prezlecenie ak bezne nenosis.
|
|
|