Odpovedal:
lenka
|
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.768,
zo dňa 08.09.2009.
videné 335x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196768:
mám podobný problém, ale nie tak celkom.. vzájomne sa priťahujeme s jedným mužom.. vekový rozdiel je však 9 rokov, on ma rodinu a deti, ja mam priateľa.. ale tá fyzická príťažlivosť je silná, naša komunikácia cez internet je veľmi intímna občas zachádzame až do úplnych detailov a najlepšie na tom je, že ak sme spolu takmer vôbec sa nerozprávame, jedoducho sa bavíme o bežných veciach a skrývame to čo máme vo vnútri.. podľa mňa je to choré.. ale žijem s tým a v pohode.. ide to..
|
|
|