Odpovedal: Dagmar
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.774, zo dňa 08.09.2009. videné 189x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196774:
Nerob si kvoli tomu tazku hlavu. Bude to tazka a komplikovana povaha. Mam takeho znameho, velmi podobne reakcie. Tiez slo (teraz to uz viem) o 'chcenie' z jeho strany, priznam sa, aj mne nebolo vsetko jedno, chemia fungovala fakt ukazkovo ale vztah s nim by bol peklom. Asi iba to nasledne udobrovanie by bolo uzasne. Ale takyto vztah nechcem, velmi lahko a casto by ma dokazal zranovat, za kazdu blbost vyvadzat, urazat sa. Co z takeho labilneho muza? NIC. Nemas co lutovat. Mozno by ste zazili uzas v posteli a tak, ale inak by to bol konfliktny vztah. Iba ak by si o taky stala.