Odpovedal: Dagmar
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.778, zo dňa 08.09.2009. videné 155x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196778:
Neviem, este ma napadlo co by ti poradil nejaky muz, najskor Max :-)) - ked tak po nom tuzis, ber ho, uzi si s nim a budes mat co si chcela :-)) Aspon budes vediet preco si tak tuzila. Proste sexualna pritazlivost, hormony ... mozno keby si ho blizsie spoznala, bola by si sklamana. Ale keby nebolo toto, tak ludstvo vymrie.d