Odpovedal:
Janka
|
Re: Príťažlivosť
(číslo príspevku 196.785,
zo dňa 08.09.2009.
videné 153x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196785:
Problém je ten, že tu smsku som nepísala prenič zanič, dva dni predtým sme sa nepohodli a on potom kamarátom hovoril, že diskotéka nič moc, lebo som tam na neho kričala (čo vôbec není pravda, naopak on bol strašne protivný), takže som bola vytočená, že ma takto ohovára. Prečo ma vôbec potrebu o našich sporoch niekomu hovoriť. Preto mi nepripadá, že by som to tou smsku nejako prehnala a nechcem sa mu za ňu ospravedlňovať, len by som bola rada, keby sa to ukľudnilo a mohli sme sa normálne baviť.
|
|
|