Odpovedal: sisa
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 196.806, zo dňa 08.09.2009. videné 142x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196806:
a tie stery berú normálne pri každom vyšetrení či mám problémy alebo nemám? aby som vedela, nieže tam teraz pôjdem a budem chodiť ešte na niekoľko krát :) pôjdem rovno týždeň po menzese, ale vďaka za radu, také niečo by ma nenapadlo