Odpovedal:
sisa
|
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 196.806,
zo dňa 08.09.2009.
videné 142x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196806:
a tie stery berú normálne pri každom vyšetrení či mám problémy alebo nemám? aby som vedela, nieže tam teraz pôjdem a budem chodiť ešte na niekoľko krát :) pôjdem rovno týždeň po menzese, ale vďaka za radu, také niečo by ma nenapadlo
|
|
|