Odpovedal:
sisa
|
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 196.817,
zo dňa 09.09.2009.
videné 154x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196817:
no ja verím, že mi nič nie je... ale tak jo testy chcem všetky nech mám istotu a pokoj :)
|
|
|