Odpovedal: sisa
Re: návšteva gynekológa
(číslo príspevku 196.817, zo dňa 09.09.2009. videné 154x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196817:
no ja verím, že mi nič nie je... ale tak jo testy chcem všetky nech mám istotu a pokoj :)