Odpovedal:
Jara
|
Re: Bolesť dvanástorníka
(číslo príspevku 196.834,
zo dňa 09.09.2009.
videné 423x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 196834:
Eva neviem diagnostikovať :-) no máš to relatívne ľahké:
Ak bolesti pociťuješ asi tak mesiac, a pozoruješ len súvis s kávou, nepi kávu, aspoň mesiac a uvidíš.
Ešte môžeš predtým skúsiť inú značku kávy, môžeš skúsiť slabšiu, môžeš sledovať či po káve s mliekom alebo bez mlieka.. ale podstatné je, že bez kávy nemáš bolesti. Príležitostne keď budeš mať cestu ku svojmu lekárovi, lekárke,konzultuj to. A ak by si mala väčšie, náhle či častejšie bolesti, choď hneď.
Prajem ti všetko dobré.
|
|
|