Odpovedal: Jara
Re: Bolesť dvanástorníka
(číslo príspevku 196.834, zo dňa 09.09.2009. videné 423x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 196834:
Eva neviem diagnostikovať :-) no máš to relatívne ľahké:
Ak bolesti pociťuješ asi tak mesiac, a pozoruješ len súvis s kávou, nepi kávu, aspoň mesiac a uvidíš.
Ešte môžeš predtým skúsiť inú značku kávy, môžeš skúsiť slabšiu, môžeš sledovať či po káve s mliekom alebo bez mlieka.. ale podstatné je, že bez kávy nemáš bolesti. Príležitostne keď budeš mať cestu ku svojmu lekárovi, lekárke,konzultuj to. A ak by si mala väčšie, náhle či častejšie bolesti, choď hneď.
Prajem ti všetko dobré.